Podobně jako mnoho jiných úspěšných kapel také Lady Pank se rozhodla představit své legendární hity „bez napětí“. Jak zdůrazňuje kapela, nic podobného se v jejím podání už opakovat nebude.

Koncerty jsou unikátní nejen unplugged verzí lety prověřených skladeb, ale také sestavou, kterou kromě pilířů kapely Jana Borysewicze a Janusze Panasewicze tvoří řada dalších hudebníků v rytmické sekci, za klavírem, saxofonem, a speciální hosté - jazzman Bernard Maseli (wibrafon, kalimba) nebo duet violoncellistů Cello Brothers.

Právě těšínské koncerty budou nejvíce komorní, a i proto se na ně kapela velmi těší. „Muzikanti jsou zvyklí hrávat ve velkých halách či otevřených scénách pro tisíce lidí. V divadelním prostředí budou s posluchači v těsném kontaktu. I tím jsou tyto koncerty výjimečné,“ říká výkonný ředitel agentury Paté Media Jerzy Tessar.

Připomíná, že hity skupiny, která se na pódiích objevuje už přes 40 let, zazní v netradičních aranžích a v originální vizuální podobě z loňského premiérového koncertu k této tour.

Sobotní koncert je už vyprodán, ale na neděli v 19 hodin ještě vstupenky jsou. K dostání jsou na platformách biletyna.pl, Kupbilecik nebo eBilet.pl. Další koncert nedaleko česko-polské hranice se koná v sobotu 25. března v koncertní hale Cavatina Hall v Bielsku-Biale.