Marek Ztracený si se svým týmem připravil speciální letní sérii koncertů nazvanou Tour de Léto 2021, se kterou týden co týden objíždí města napříč celou republikou. Aktuálně má za sebou šest vydařených akcí a už v pátek přidá v karvinském letním kině další. „Těch prvních šest zastávek bylo legendárních a my už se nemůžeme dočkat dalšího víkendu,” prohlásil šestatřicetiletý zpěvák.

Vrcholem programu je pochopitelně večerní Ztraceného koncert, návštěvníci toho ale zažijí mnohem víc. „Bude to víc než koncert. Budeme s vámi celé odpoledne, povídat si, fotit se, soutěžit a samozřejmě večer zahrajeme koncert, jak se sluší a patří,” usmívá se Ztracený.

Knihy na dovolenou seženou lidé v Bohumíně už za pětikačku.
Knihy na dovolenou seženou lidé v Bohumíně za pětikačku

Hostem Ztraceného letního turné je zpěvačka Tereza Mašková, o pořádnou kulinářskou show se postará vítěz MasterChefa Roman Staša, součástí programu je také turnaj ve fotbálku a šanci předvést své umění dostanou i hosté z publika. 

Na své si zkrátka přijde každý. „Můžete se těšit na „ztracenou“ vesničku, ve které se zabaví úplně všichni. Čekejte „ztracené“ bary, kavárny, pivnice, dobré jídlo a pití, pro děti skákací hrady, hry, závody, chill zóny, autogramiády, jak mě a kapely, tak i speciálních hostů,” dodal Marek Ztracený. 

S pátečním koncertem jsou spojena také opatření proti šíření koronaviru. K platné vstupence je tedy třeba doložit potvrzení o prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech, sedm dní starý PCR test nebo tři dny starý antigenní test (stačí i potvrzení ze zaměstnání nebo samotest a k němu čestné prohlášení), nebo potvrzení o očkování, v případě, že je člověk patnáct dní po aplikaci druhé dávky vakcíny. Zároveň je možno doložit čestné prohlášení o jedné z uvedených variant, děti do šesti let se pak testovat nemusí.