Ve velké konkurenci to neměla vůbec jednoduché, všechny finalistky byly šikovné a dobře připravené. „Musím ale říct, že jsme byly jako jeden tým, vládlo mezi námi upřímné přátelství,“ řekla čerstvá držitelka bronzové šerpy. Nejtěžší na celém finálovém večeru prý bylo zvládnout vlastní sestavu. „Projevila se u mne tréma a strach, jestli ji zvládnu na výbornou. Sestava je vlastně to, na co jsou všichni zvědaví. Chtěla jsem ji předvést jak nejlépe, a to se mi nakonec k mé spokojenosti povedlo,“ vypráví Miss.

I ona měla v hledišti přímou podporu přátel a známých z Karviné. „Moc jim za jejich podporu děkuji. Přijeli mí příbuzní a přátelé, dokonce i mí šéfové a kolegové z práce, celkem asi dvacet lidí,“ říká Balcárková. Její plány do budoucna zůstávají stejné. Jejím hlavním cílem je zvýšit úroveň aerobiku v Karviné. „Už to, že jsem se dostala do finále, je velkým úspěchem. Nečekala jsem, že budu mezi těmi nejlepšími, o to víc mě to potěšilo. Moc bych si přála, aby se v Karviné našel někdo, kdo by mi mé plány s rozvojem aerobiku pomohl zrealizovat. Sama bych to opravdu nezvládla,“ přeje si karvinská vicemiss.

Rodačka z Karviné získala mnoho hodnotných cen a do budoucna ji čekají v rámci Miss aerobik spousty akcí, na kterých nebude chybět. „Největší cenou jsou ale pro mne všechny zážitky, které jsem díky Miss aerobik získala. Nikdy na to, co všechno jsem prožila, nezapomenu,“ dodává Balcárková. Finále se konalo uplynulou sobotu v Praze a diváci se mohou těšit na tento pátek 5. října, kdy bude finálový večer vysílán v hlavním vysílacím čase na Primě.