Jak se zrodila myšlenka zúčastnit se soutěží krásy?

Bylo to více méně spontánní. Přes internet jsem se dověděla o konání Miss Reneta. Řekla jsem si, že bych to mohla také zkusit. Maminka můj úmysl podpořila. Nakonec vše dopadlo dobře. S výsledkem jsem byla maximálně spokojena. V tak silné konkurenci považuji finálovou účast v Havířově za úspěch. Po debatě s některými účastnicemi Renety jsem se rozhodla, že zkusím štěstí na olomoucké Miss léto 2007.

Jaké byly podmínky pro účast v soutěži?

Přihlásit se mohly dívky narozené v letech 1986 až 1992. Výška minimálně 168 centimetrů, být svobodná a bezdětná, společenské vystupování a samozřejmě příjemný vzhled.

Připustila jste možnost, že získáte v Olomouci trofej nejcennější?

Absolutně ne. Ani ve snu mě nenapadlo, že bych mohla být na stupni nejvyšším. Na začátku nás bylo osmašedesát. Byla jsem šťastná a velice si vážila již samotný postup do finálové dvanáctky, kterou předcházely náročná vyřazovací kola. Velkou oporou mi byla rodina, kamarádky a přítel Marek, kteří mi přišli do Olomouce fandit. Vím, že dosažený výsledek je i závazkem do budoucna.

Co bylo nejobtížnější a co nejkrásnější?

Nebylo jednoduché odpovědět na otázky moderátora Leoše Mareše. Nejkrásnějším momentem byl pro mě okamžik vyhlášení výsledků. Ale celý pobyt byl úžasný, krásný, holky byly fajn.

Počítáte ještě letos s účastí na některé ze soutěží miss?

Určitě ano. Zatím, ale nic konkrétního vyhlédnuté nemám. Teď se chystám na dovolenou a pak se uvidí. Každopádně můj zájem trvá a věřím, že se mi něco podaří najít.

Máte nějaké záliby a koníčky?

Ráda sportuji. Ve volném čase, kterého mám tak akorát, chodím plavat, hraji tenis a volejbal. V zimě lyžuji. K mým zábavám patří tanec, hlavně disko.

Váš oblíbený předmět ve škole?

Nejdřív bych řekla, co mě netáhlo. Byla to fyzika a chemie. Naštěstí obě jsou již minulostí. K mým oblíbeným patří čeština, angličtina a němčina. Baví mě i dějepis.

Kdo je vaším vzorem ve světě krásných dívek?

Na vzory si vůbec nepotrpím. Jsou holky, které se mi líbí víc než jiné, ale nikoho nechci kopírovat. Jednoduše žádný vzor nemám a ani nechci mít.

Jaké jsou vaše budoucí plány?

Prioritu má u mě škola. Musím úspěšně dokončit Obchodní akademii. Neměla by to ovšem být konečná stanice. Mám zájem dál studovat a získat vysokoškolské vzdělání. Moje záměry směřují do oblasti ekonomiky, jazyků, historie, filozofie nebo práva. Zatím jsou to pouhé úvahy. Samozřejmě, v mých bezprostředních plánech jsou i další soutěže krásy. Pokud to bude možné, chtěla bych se věnovat také modelingu.