„První z nich se odehraje už tento pátek a utká se v něm, stejně jako v ostatních, vždy trojice soutěžních kapel, které se sem probojovaly z jarních základních kol. Tradičně se budeme od 7. srpna každý pátek potkávat v havířovském Clubu Centrum, a od 8. srpna každou sobotu v karvinském klubu Hard Cafe. Začátky koncertů jsou vždy v sedm večer,“ upřesnil program ředitel soutěže Marek Slonina z havířovské produkční agentury Viking agency. Vstup pro fanoušky je zdarma.

V Havířově se v pátek představí skupiny Candle Sauce z Dolního Benešova, česko-rusko-americká parta Mr. Moss a parta Loud Laboratory z Jihlavy. V Karviné se pak mohou fanoušci těšit na moravskou trojici Luna z Olomouce, Rousing Numbers z Hulína a Wolf Gang z Frýdlantu nad Ostravicí.

„Z důvodu prodloužení soutěže přes dovolenkový čas sice došlo k povolání některých náhradníků, přesto věříme, že si i v letních dnech najdou rockeři cestu do klubů a třeba jim alespoň touto cestou pomůžeme zachránit jinak poměrně zpackanou letní hudební sezónu,“ dodávají Vikingové.

Více informací o soutěži na FB profilu soutěže a webových stránkách www.lihen.cz.

Skládka. Ilustrační foto.
Za špatné nakládání s odpady u Dolu Dukla padla skoro půlmilionová pokuta
Muzeum Těšínska slaví 100 LET MĚSTA ČESKÝ TĚŠÍN, 4. srpna 2020 v Českém Těšíně.
NA VÝLET V DEŠTI: Český Těšín slaví 100 let. Je tu moderní muzeum i archeopark