Údaje o počtu návštěvníků se různí a pohybují se od tří do osmi stovek každou noc. Někteří v areálu kempu stanovali, jiní spali v autech nebo pod širákem. Návštěvnost přitom ovlivnilo počasí, především v pátek hrozil déšť.

Hlavní program, tedy nepřetržitá hudební produkce, se konal v průběhu noci. Aparatura nebyla z těch nejvýkonnějších, k ozvučení kempu ovšem bohatě stačila. Hlasitost hudby se rovnala běžné venkovní diskotéce. V sobotu přes den byl v kempu klid. Většina lidí odjela, odpočívala na břehu nebo se vozila na lodičkách po přehradě.

Organizátoři konání akce řádně ohlásili. Policie proto byla připravena zasáhnout v případě, kdyby se situace vyhrotila. K ničemu takovému ale nedošlo. „O akci jsme věděli a sledovali jsme dění v kempu a jeho okolí. Podle našich informací bylo po oba dny v areálu kolem tří stovek návštěvníků. Naši policisté nemuseli zasahovat,“ potvrdila karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Nadšená hlasitou hudební produkcí nebyla starostka Těrlicka Lydie Vašková. „Báli jsme se především rušení veřejného pořádku a příliš hlasité muziky, která se šířila po hladině. Sama jsem zjišťovala po celé obci, jak na to lidé reagují. Někteří tvrdili, že jiné diskotéky jsou hlučnější. Žádné problémy mi nehlásila ani policie,“ zhodnotila v neděli dopoledne Vašková.