V pátek se návštěvníci sjížděli postupně už od odpoledne. Podle některých odhadů jich nakonec bylo kolem třech stovek, jiné uvádějí až 800. Hudební produkce začala až po setmění.

V sobotu přes den byl v kempu klid. Většina návštěvníků odjela, ostatní se bavili u břehu přehrady, nebo se vozili na lodičkách. K večeru se opět začal připravovat hudební program a začali přijíždět tanečníci. Hudba pak hrála až do časného nedělního rána.

Situaci průběžně kontrolovala policie, která však nemusela zasahovat. "Akce je řádně nahlášená, bude se odehrávat na soukromém pozemku. Samozřejmě v případě narušení veřejného pořádku to nenecháme dojít daleko, připraven je i oddíl hlídkové služby, tedy těžkooděnci," uvedla v pátek mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Areál kempu stojí na pozemcích státního podniku Povodí Odry, které má podnikatel v dlouhodobém pronájmu. Management povodí o chystané akci netuší, navíc má s podobnými projekty špatné zkušenosti. Majitel kempu tvrdí, že o akci informoval hrázného. O akci téměř nic neví ani na obci. "Teď jsem se vrátila z dovolené a hned musím řešit takovou nepříjemnou situaci. Nemůžeme ale nijak zasáhnout, protože se nejedná o naše pozemky," řekla starostka Lydie Vašková.

Zatímco mladí lidé přijížděli do Těrlicka hlavně za zábavou, kempař se těšil na vylepšení mizerné sezony. "Bojujeme o každou korunu, takže jsem příležitost k výdělku uvítal," řekl provozovatel kempu. Za stan vybíral 60 korun, další peníze utržil při prodeji občerstvení.