KDY: sobota 19. října, od 9 hodin
KDE: Havířov, náměstí Republiky
ZA KOLIK: zdarma

„Kdo přijde, může se těšit na spoustu tanečníků, sportovců, dětských atrakcí, ukázek práce Městské policie Havířov, prezentaci škol, sportovních klubů, Nemocnice Havířov, Besipu, dětských center a mnohých dalších. Vše doplní hudební část akce s názvem Best of Líheň našich spolupořadatelů z Viking agency,“ srdečně zve na letošní Útěk v řetězech hlavní pořadatel Milan Zupko.

O hudební doprovod akce na náměstí se postarají kapely, kter=é se v posledních ročnících představily na soutěži Líheň! Například polští Blant, dále finalisté posledního ročníku October Leaves a Inslusions nebo nadějné regionální tváře - O.P.E.R.A. z Havířova, Coincidence z Ostravy, Kámo z Bílovce, mladičký DJ Saurus z Havířova.

Útěk v řetězech 2018

„Tradiční náplní Útěku je běh dvojic spoutaných policejními pouty neznámou krajinou. Ráno je na náměstí diváci uvidí nastupovat do autobusu, kde budou spoutáni a budou jim zavázány oči, aby neviděli, kam jedou. Až na místě startu budou vypuštěni na trať s cílem zpátky na náměstí Republiky v Havířově. Jak se poperou nejen s během ve dvojici, ale i plněním náročných úkolů v neznámém prostředí, se dozvíme večer na náměstí, kam se za námi vrátí. Ještě máme pár posledních volných míst, takže se zájemci do soutěže stále ještě mohou hlásit. Slíbit jim za toto martýrium můžeme opravdu atraktivní ceny,“ dodává Zupko.