Kabelkový veletrh.

„Ačkoliv u nás z celkového počtu zaměstnanců pracuje jen čtrnáct procent žen, kabelek se nám nakonec sešlo hodně. Je pravda, že je ale nosili od svých manželek i muži, kteří se také chtěli zapojit a podpořit dobrou věc," uvedla Zuzana Mánková, mluvčí společnosti Tieto.

Kabelkový veletrh Deníku se uskuteční už v pátek 13. listopadu, a to na dvou místech Moravskoslezského kraje. Zmíněné kabelky od zaměstnanců společnosti Tieto a s nimi stovky dalších kousků budou k mání za skutečně symbolické ceny v obchodním a zábavním centru Forum Nová Karolina. Prodávat se budou od deseti hodin dopoledne v obchodní jednotce nacházející se v prvním patře poblíž prodejen C&A a Takko.

Další nepřeberné množství kabelek, ale i šátků a pánských kravat, pak ve stejný den budeme nabízet také v obchodním centru Breda & Weinstein v Opavě. Tam akce propukne v 15 hodin v obchodní jednotce nacházející se v přízemí tohoto obchodního centra. Součástí bude i zajímavý doprovodný program.

Celý výtěžek z obou akcí pak poputuje na dobročinné účely přes nadační fond Šťastná hvězda. „Z ostravského veletrhu podpoříme dvouapůlletou Zuzanku z Karviné, která trpí vzácným genetickým onemocněním způsobujícím poruchu hybnosti. Peníze, které se získají na opavském veletrhu, pomohou čtyřletému Matyáškovi, který se od malička vyrovnává s následky těžké mozkové obrny," zdůraznila hlavní podstatu akce Leona Mývaltová z organizačního týmu Deníku.