Takto se k třicetileté ženě druh choval delší dobu. Prý musela jeho urážky a bití snášet až třikrát týdně. „V jednom případě ženu svlékl do spodního prádla a sypal na ni drobky z pečiva a nakonec na ni vysypal odpadky z odpadkového koše. Jindy ženu donutil se svléknout do spodního prádla a vyhodil ji z bytu na déšť,“ přiblížila způsob týrání policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Ale to zdaleka nebylo vše. Muž družku několikrát udeřil pěstí do hlavy, nosu a nebyla ušetřena ani kopanců. Když se po jednom z útoků ženě podařilo utéct, po návratu do bytu zjistila, že agresivní muž rozbil nábytek, věci rozházel a poškodil oblečení.

Vše vyvrcholilo 18. listopadu v noci. „Muž začal ženě po příchodu domů vulgárně nadávat, bít ji po těle a fackovat. Ikdyž z bytu prchla a snažila se přivolat pomoc, muž ji dostihl, chytil za vlasy a tahal ji zpět do bytu,“ popsala další průběh řádění tyrana.

V té chvíli však do domu dorazili policisté, kteří muže zadrželi a odvezli na služebnu. Po výslechu jej umístili v policejní cele. „Během víkendu policisté případ dokumentovali, vyslýchali svědky a shromažďovali potřebné informace. Soudce vyhověl a uvalil na násilníka vazbu, přestože muž nebyl v nedávné minulosti trestán,“ vysvětlila Viačková.

Zraněné ženě lékaři ošetřili zlomený nos a diagnostikovali podezření zlomeniny žebra, hematomy a podlitiny má po celém těle.

Její druh je nyní stíhám za týrání osoby žijící ve společném obydlí a policisté využili svého oprávnění, muže ze společného bytu vykázali. Agresivnímu muži za jeho chování hrozí odnětí svobody až osm let.