Stalo se tak 6. června ráno.

„Neznámý pachatel, maskovaný slunečními brýlemi, kšiltovou čepicí a límcem mikiny vytáhnutým k obličeji nastoupil do vozidla poškozené na zadní sedadlo a pod pohrůžkou použití nože vyzval poškozenou k vydání obsahu kabelky, ve které byla finanční hotovost 401.000 korun,“ popsal zločin policejní mluvčí Miroslav Kolátek.

Podle policejního popisu šlo o muže ve věku okolo 30-40 let, vyšší atletické postavy. Na hlavě měl nasazenu kšiltovou čepici tmavé barvy, sluneční brýle na očích a tmavou mikinu se zeleným nápisem, přičemž límec mikiny měl vytáhnutý až k obličeji. Na rukou měl pletené rukavice.

„Obracíme se k veřejnosti s žádostí o spolupráci. Pátráme po totožnosti neznámého muže na kamerovém záznamu. Muž je na videozáznamu vidět ve spodní polovině obrazu,“ doplňuje mluvčí policie.

Jakékoliv informace k této osobě přijme služba kriminální policie a vyšetřování v budově Obvodního oddělení Orlová osobně nebo telefonicky na telefonním čísle 974 744 618. Skutek šetří por. Bc. Rašman. Informace mohou občané volat i na bezplatnou linku 158.