Proto se rozhodl, že půjde za ní. Když vystoupila v Ostravě-Přívoze, následoval ji. Šel za ní až k domu, kde ji začal osahávat na intimních partiích. Místo jím očekávané vášnivé reakce se však dočkal tvrdého odmítnutí. Začala křičet. Lekl se a utekl. Cestou dokonce ztratil mobilní telefon. Tím to ale neskončilo.

Zadržený násilník. Záběr z videa.
Muž v Ostravě brutálně přepadl 9 žen. Chtěl je znásilnit, ubránily se mu všechny

Vzápětí si vybral jinou oběť. Když šel k autobusové zastávce, všiml si ženy čekající na spoj. Přistoupil k ní a začal ji osahávat. Vše viděl její opodál stojící manžel. A okamžitě jednal. Mezi ním a sexuálním agresorem došlo k potyčce. Násilník mu začal vyhrožovat, nakonec uprchl.

V té době již policii volala první z přepadených žen, vzápětí telefonoval manžel druhé. „Sdělili vše, včetně popisu neznámého pachatele, operačnímu důstojníkovi,“ uvedla Eva Michalíková z moravskoslezské policie s tím, že hlídky okamžitě vyrazily na místo a lokalitu začaly prohledávat. Nasazen byl i služební pes Arzen. „Výsledek přišel do několika minut po oznámení. Podezřelý muž byl zadržen,“ popsala Michalíková případ z těchto dnů.

Lékař. Ilustrační foto.
Lékař z Ostravy je obviněn ze znásilnění. Ženy měl zdrogovat a pak napadnout

Agresor čelí obvinění ze znásilnění, nebezpečného vyhrožování a výtržnictví. „Obviněný muž s kriminalisty spolupracoval a ke svému jednání se doznal. Uvedl, že měl po alkoholu chuť na sex, ženy se mi líbily, a tak je chtěl oslovit s nabídkou k sexu,“ uzavřela Michalíková. Muži hrozí až pět let vězení.