Někteří její klienti neodjeli na již zaplacenou objednanou dovolenou a obrátili se proto na policii. Majitelka firmy říká, že za vše mohou její zdravotní problémy a s klienty se finančně vyrovná.

„Vyzýváme zákazníky orlovské cestovní agentury Armitour, kterým nebyly poskytnuty již zaplacené služby, nechť neprodleně kontaktují Obvodní oddělení Policie ČR Orlová. Případ šetří praporčík Roman Mareček. Kancelář cestovní agentury má sídlo na třídě Masaryka v Orlové – Lutyně," zní policejní výzva, která v úterý dorazila do médií.

„Soudíme, že ne všichni, kteří chtěli odjet na dovolenou a byli uvedeni v omyl, nás kontaktovali a poškozených může být víc," doplnila informaci policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Internetové stránky dané cestovní agentury byly v úterý mimo provoz. Majitelka firmy Dagmar Sobotíková ale komunikovala přes mobilní telefon. „Měla jsem zdravotní problémy a byla jsem 14 dní hospitalizovaná. Nestihla jsem tak odeslat a zaplatit některé uzavřené smlouvy, které si u mě lidé objednali. Se všemi se ale finančně vyrovnám," řekla redakci Deníku.