Fotografie pachatelky z bezpečnostní kamery. Do prodejny vstoupila žena, která po prodavačce, která je současně majitelkou, žádala peníze. Vyhrůžky umocňovala nožem v ruce. Když to prodavačka odmítla, bodla ji pachatelka do boku. 

Na místo dorazila posádka rychlé lékařské pomoci a policisté, kteří místo uzavřeli.

"Já ji znám asi 11 roků. Je jako moje vnučka, dokonce mi říká babičko. Volala mi, abych rychle přišla, že ji přepadla nějaká žena a bodla ji do boku. Říkala, že z jí hodně teče krev. Na místě jsem s ní moc nemluvila, ale peníze jí ta lupička vzala, až když byla majitelka prodejny zraněná," řekla známá prodavačky a majitelky prodejny.  

Zraněná byla převezena záchrankou do místní nemocnice, kde se podrobila ošetření bodné rány. Rozsah zranění zatím nebyl upřesněn. Život 48leté ženy však není ohrožen.

Policisté také zjišťují, kolik peněz pachatelka z místa odnesla a snaží se dostat na její stopu. 

"Dosud nezjištěná pachatelka po napadení odcizila z prodejny tržbu v neupřesněné výši. Policie žádá veřejnost o pomoc a svědecké výpovědi, které by přispěly k dopadení pachatelky. Podle popisu by se mělo jednat o ženu ve věku 30 až 35 let, štíhlé postavy vysoké 165 až 170 cm. Měla krátce střižené světlé vlasy a na sobě bundu světlé barvy se zeleným pruhem na straně a tašku přes rameno tmavší barvy," řekl na místě činu policejní mluvčí Jaroslav Kus. 

Aktualizace:

Podle informací Deníku, měla být žena v průběhu pátku zadržena a umístěna v cele. 

Video s popisem události a policejní výzvou

Zdroj: Youtube

Video z místa činu

Zdroj: Youtube