Následky rvačky v centru Havířova. Zdroj: Deník/Libor BěčákK potyčce došlo v úterý odpoledne poblíž centrálního parkoviště. „Rvali se kvůli nějaké ženě. Nejdříve se hádali a pak se do sebe pustili. Když prorazili výlohu, z obou tekla krev. Byly tady dvě záchranky a policajti," líčily událost svědkyně.

Následky rvačky dokládají krvavé stopy na chodníku. "Jeden muž utrpěl lehké zranění ruky. U druhého se jednalo o lehké až středně těžké poranění hlavy. Oba byli na místě ošetřeni posádkami havířovské záchranné služby a poté převezeni na chirurgickou ambulanci místní nemocnice," sdělil mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl. 

Zákrok policistů a záchranné služby potvrdila policejní mluvčí Zlatuše Viačková. „Mezi dvěma muži došlo nejdříve ke slovnímu konfliktu. Ten pak přešel do fyzické potyčky. Při té se oba pořezali o sklo rozbité výlohy prodejny. Oba byli převezeni k ošetření do nemocnice. Jeden byl po ošetření hlavy z nemocnice propuštěn, druhý s pořezaným zápěstím zůstává hospitalizován. Policie případ vyšetřuje zatím jako výtržnictví," řekla Deníku mluvčí. 

Následky rvačky v centru Havířova. Zdroj: Deník/Libor Běčák