Děkovačky se odbývaly bezprostředně po utkání. Hokejistům, kteří předvedli několik děkovných kreací, se nechtělo z ledu, divákům z hlediště. K odchodu je přimělo až zhasnutí světel na stadionu.

Skalní fanoušci se z Karviné přesunuli k havířovskému stadionu. Strážníci tam museli dohlédnout na zachování plynulosti dopravy z parkoviště. Skupina fanoušků se pak na pozvání hokejistů vydala na stadion, kde v té chvíli probíhalo amatérské utkání Šenov – Nebory. I rekreační hokejisté si tak mohli pár minut užívat bouřlivého kotle.

Hlavní část oslav se později přenesla do centra města. Hokejisté se svými fanoušky setkali u kyvadla. Lidem, kteří v okolí bydlí, to však příliš příjemné nebylo.

„Situaci jsme měli pod kontrolou. Na místě bylo několik našich hlídek už od doby, kdy se lidé začali před půlnocí scházet. Postupně jsme zaznamenávali stížnosti obyvatel, kterým vadil hluk. Strážníci podchytili několik případů znečištění veřejného prostranství při rozbíjení lahví a několik dalších přestupků. V souvislosti s touto spontánní akcí nebyly zaznamenány žádné škody na majetku,“ řekl šéf havířovských strážníků Bohuslav Muras.