VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Havířovská škola pořádala tradiční výlov krytého bazénu

Havířov – Mikulášskou nadílku spojenou s oblíbeným výlovem kaprů z krytého bazénu pořádala v sobotu sloučená Střední škola a základní škola v Šumbarku.

10.12.2012 12
SDÍLEJ:

Výlov krytého bazénu. Foto: Libor Běčák

Zábavné dopoledne začíná vždy soutěžemi v tělocvičně, kde děti plní úkoly. V závěru programu v tělocvičně Mikuláš s andělem rozdávají balíčky se sladkostmi. Letos odměňování asistovali také tři malí čerti.

„Mikulášskou nadílku pořádáme pro děti našich zaměstnanců. Po zábavném programu v tělocvičně vždy následuje výlov kaprů z bazénu, který naše škola provozuje. Letos jsme připravili necelých padesát kapříků, které si z bazénu vyloví přímo děti. Nejzdatnější lovci pak mohou bojovat o bonusového sumce. Ten letošní má okolo osmi kilogramů," vysvětlil v průběhu akce šéf školní odborové organizace Jiří Strnad.

„Letos je akce pořádána poprvé od našeho spojení se základní školou, proto je o něco vyšší účast dětí i rodičů. Vedle dětí našich zaměstnanců zveme také žáky, kteří se učí v oborech určených pro handicapované školáky. Naše škola se na vzdělávání těchto dětí zaměřuje," řekl ředitel školy Vojtěch Kolařík.

Kapříci se v bazénu nestačili ani rozkoukat, protože děti je během krátké chvíle vylovily. Proti loňskému bojovníkovi byl letošní sumec svému osudu odevzdaný a ze čtyřmetrové hlubiny se nechal se ulovit téměř bez kladení odporu. Vítězným lovcem byl Filip Urbánek.

Autor: Libor Běčák

10.12.2012 VSTUP DO DISKUSE 12
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalový zápas vysílaný na České televizi živě mezi domácím týmem Řepiště a Doubravou.
7

Řepiště televizní premiéru neustály, po zápase se radovala Doubrava

Ilustrační foto

Havířov přispěje na pomoc dětem v krizi

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

Skvělý AZ. Rozšrouboval i Motor!

Havířov /FOTO, VIDEO/ – Bravo. Prvoligoví hokejisté AZetu doma porazili českobudějovický Motor a stoupají tabulkou.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

Zase nula. Karviná nedává góly

Karviná – Jalová koncovka připravila už fotbalisty Karviné o hezkých pár bodů. Naposledy minimálně o jeden v sobotu v Teplicích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení