Devatenáctiletý mladík, který se chtěl ve středu odpoledne zabít skokem z okna, leží se zlomeninami v ostravské fakultní nemocnici.

Jak už Havířovský deník informoval, mladík vyskočil po patnácté hodině z okna ve čtvrtém patře domu v Sukově ulici, kde bydlí. Svou roli na jeho počínání zřejmě sehrál zdravotní stav. Mladík je zbaven svéprávnosti.

Záchranka mladíka odvezla nejdříve do havířovské nemocnice. Tam se podrobil základním vyšetřením a stabilizaci. S podezřením na vážnější zranění páteře byl zhruba po hodině odvezen do Ostravy, na specializované pracoviště fakultní nemocnice.

V poslední době je v Havířově podobných případů více. minulou neděli se skokem z jedenáctého patra zabil jednadvacetiletý narkoman a před týdnem vypadl ze čtvrtého patra mentálně postižený dvanáctiletý chlapec.

Jeho pád naštěstí zbrzdil okenní sušák v nižším patře. Přesto byl i on s podezřením na vnitřní krvácení převezen do ostravské nemocnice, kde se podrobil důkladnějšímu vyšetření a zákrokům, které vedly k jeho stabilizaci.