„Titul Eurosalón by se dal přirovnat ke zmámým hotelovým hvězdičkám Michelin. Kadeřnické salóny získávají toto ocenění na základě kvality nabízených služeb, zahrnujících také používání luxusních vlasových přípravků a také vybavení studia. Konkrétně u nás je to kromě kvalitních služeb luxusní nábytek,“ prozradil jeden z kadeřnických mistrů Jaroslav Kožušník.

V celé České republice se tímto oceněním může pyšnit pouze 22 nejlepších kadeřnictví. Na slavnostním předání ceny nechyběli ani nejvyšší představitelé firmy dodávající luxusní vlasové přípravky, členové hospodářské komise a samozřejmě nejvěrnější zákazníci a zákaznice, mezi nimi také přítel nové Miss ČR Zuzany Jandové Tomáš Koběrský, který JM studio navštěvuje pravidelně již několik let.

Kromě pozoruhodných účesů byli k vidění také mistři republiky z několika tanečních oblastí, konkrétně latinsko-amerických tanců, street dance či stepu.
Kadeřnický salón JM studio se pravidelně účastní celorepublikových soutěží, na kterých se vždy umístil mezi patnáctkou nejlepších.