V bohatém a pestrém programu se postupně představili žáci všech ročníků. Po úvodním vystoupení dětí z mateřské školy, ovládli sportovní plochu čarodějnice a černokněžníci z 1. třídy v tajemných maskách a s košťaty. Předvedli Ples čarodějnic na hudbu z muzikálu Drakula. Pak následovala pestrá šňůra tanečních, pohybových, hudebních a sportovních produkcí.

Například páťáci si vybrali slavnou Pomádu. Žákyně Karolína Vrbová a Lucie Masopustová přinesly celou choreografii skladby a naučily ji i ostatní spolužáky.
Závěr patřil chlapcům a děvčatům posledního ročníku, kteří se loučili se školou. Tentokrát obecenstvo mohlo vidět tanec ve stylu hip hop streetu. Zvláště kluci předvedli těžké prvky jako přemety, stojky a salta.

„Velký dík za zachování této krásné tradice patří aktivnímu rodičovskému sdružení naší školy a samotným rodičům z každé třídy, kteří se osobně na většině prací podílejí. Výtěžek z radovánek bude použit pro děti na školní výlety, k nákupu knižních odměn pro žáky, na sportovní vybavení a podobně,“ uvedla zástupkyně ředitele školy Jiřina Sivá. Radovánky pak pokračovaly do pozdních odpoledních hodin přátelským posezením rodičů, učitelů a přátel školy. Ani tentokrát nechyběly proslulé domácí koláče, občerstvení a volná zábava dětí.