Za krásného slunečného počasí se ve více než pětihodinovém show představily nejdříve havířovské taneční formace Horizonty, Next Aerobic Stylers. Crazy Extreme Group a Limit Dance Corporation. Zkrátka nepřišli ani ti nejmenší návštěvníci. Pro ně si připravil oblíbený ostravský klaun Hopsalín hodinové pásmo písniček a různých hrátek.

Program kolem šestnácté hodiny nabýval postupně na obrátkách a s příchodem hudební skupiny Maxim Turbulenc na jeviště, dostával novou dimenzi. Maxíci, jak se jim často říká, publikum pořadně rozjařili.

Zlatým hřebem předprázdninové zábavy bylo vystoupení populárního zpěváka, muzikanta a multiinstrumentalisty, Petra Bendeho, se svou kapelou. Pestrá směs líbivých melodií zaplavila zelené i mokré plochy areálu koupaliště. Jejich půldruhahodinové pásmo několikrát vygradovalo a v noblesním stylu dorazilo do finále.

„Hlavně, že nám vyšlo počasí. Právě z toho jsem měla největší obavy. Věřím, že se program všem líbil a děti se mohly pořadně odreagovat od každodenních školních povinností,“ stručně komentovala Lenka Suchánková z Městského kulturního střediska, které spolu se Správou sportovních a rekreačních zařízení akci pořádalo.