Diskuse se zástupci hlavních politických stran v regionu se bude konat na půdě Obchodně podnikatelské fakulty Slezské Univerzity v Karviné 6. října 2008. Hosty budou Jaroslav Palas (ČSSD), Pavel Drobil (ODS), Jiří Dlabaja (SZ), Stanislav Konkolski (KDU-ČSL), Eduard Heczko (KSČM), Radislav Mojžíšek (Osobnosti kraje).

Diskuse je otevřená veřejnosti, vstup je volný a diváci mohou k jednotlivým tématům klást své dotazy.

Diskuse bude v živém přenosu vysílána na internetových serverech www.volebni.net, www.rta.cz, www.ceska-media.cz, www.regiony24.cz, které měly při předešlých veřejných diskusích návštěvnost více než 4500 uživatelů. Jistě je zajímavá také informace, že regionální vysílání sestřihu předvolební diskuse například v Královéhradeckém a Pardubickém kraji sledovalo více než 45 tisíc diváků. To je pro srovnání 84% více než při běžném regionálním vysílání.

Patnáctiminutový sestřih půl druhé hodiny dlouhé debaty politiků uvidí diváci RTA Ostrava v úterý 7. října 2008 v 17:40 při každodenním vysílání RTA na kmitočtech sdílených s TV Prima. Průběžné psané aktuální zpravodajství najdete na výše uvedených webových stránkách, stejně jako na stránkách Karvinského deníku, který přinese také fotoreportáž z akce.

Videopřenos předvolební debaty bude přenášet www.karvinsky.denik.cz i www.havirovsky.denik.cz. Moderovat ji budou Gabriela Lefenda a Kateřina Geryková z RTA.

Podívejte se na záznam!
Obsah diskuse: plnění volebních slibů kandidátů, problémy jednotlivých regionů (mikroregionů) a návrhů jejich řešení
Maximální délka přenosu: 90 minut

Kompletní záznam předvolební diskuse

Vyrobeno ve spolupráci s RTA
RTA