Po problémech původního investora, který pozemek a nedostavěnou budovu prodal, dokončila tuto stavbu společnost O.K.D.C. mont.

„Zajímavá informace je to především pro ty, kdož mají zájem pořídit si bydlení poblíž Ostravy. V domě je k dispozici 22 bytů o velikosti až do 100 metrů obytné plochy. Některé už jsou prodány, jiné v jednání,“ uvedla Petra Nováková, ředitelka společnosti Tiva Invest Real, prodejce bytů.

Moderní dům s byty, unikátní terasou, krytými garážemi, vyrostl na louce nad obecním úřadem. Lokalita se jmenuje Prostřední dvůr a je obklopena Křížovou cestou lemovanou krásnými vzrostlými stromy. Hned nad domem je základní škola, tři minuty chůze zabere cesta na autobusovou zastávku nebo do supermarketu a dojezdová vzdálenost autem do větších měst celého regionu je okolo 15 minut.

„Momentálně probíhají dokončovací práce, upravuje se terén v bezprostředním okolí domu. Kolaudace a slavnostní otevření domu je v plánu zhruba v polovině srpna,“ uvedl ředitel společnosti O.K.D.C. mont Tomáš Novák.