Vedení školy pro ně připravilo akci s názvem „Studna hostí talenty“, kterou chtělo potěšit nejen své žáky. „Chceme tímto ukázat okolí, že i naše děti se umí bavit,“ vysvětlila organizátorka celé akce Beata Petřeková.

Jak řekla, zahrnuli organizátoři do příprav všechny školáky. „Všechny děti se přes týden naučily slova k písni „Příběh nekončí“, aby ji pak mohly na začátku akce sborově zazpívat,“ řekla Petřeková.

Navíc se dětem přišly představit známé tváře, které předvedli své umění. „Pozvali jsme zpěvačku Markétu Konvičkovou a nejlepší tanečníky electric boogie v ČR Hybrid´s Crew,“ dodala organizátorka.

Stěny tělocvičny školáci polepili jmény svých oblíbenců, kteří jim to oplatili ukázkou svých schopností. „Děti si navíc vyráběly transparenty, aby mohly své hosty co nejvřeleji uvítat,“ vysvětlila organizátorka akce.

Po vystoupení známé zpěvačky a finalistů Talentmanie, se děti vrhly na své idoly, aby je požádaly o autogram nebo aby se spolu s nimi vyfotili.

A jak se představení líbilo samotným dětem? „Bylo to jedinečné, hezké a nezapomenutelné. Všem to dalo hodně práce, ale výsledek stál za to,“ řekla patnáctiletá studentka Veronika Švecová. S ní souhlasí také dvanáctiletý Dominik Tekenös. „Bylo to super, líbili se mi hlavně Hybrid´s Crew, jak tancovali,“ doplnil chlapec.