Již za měsíc proběhne casting pro soutěž Miss Karvinsko 2012 a jak zdůraznila organizátorka soutěže Lucie Dudíková, tato soutěž je určená pro dospělou zralou ženskou krásu.

Tento projekt není kopií soutěží, v nichž jsou rozhodujícími parametry míry a váha. Na ženách se hodnotí zralá krása, přirozený šarm a vtip. Také důležitá informace pro ženy. Na finálovém Galavečeru se nebudou finalistky prezentovat ve spodním prádle ani v plavkách, ale ve společenských šatech zapůjčených ze svatebního salónu.

„Miss Karvinsko je soutěž krásy pro zralé ženy, které mohou být vdané a mít děti, což jiné soutěže netolerují a chtějí pouze ženy svobodné a bezdětné. Dalším důležitým cílem tohoto projektu je probudit v ženách vědomí, že i když jsou například na mateřské dovolené, nebo žijí ve stereotypním rodinném a pracovním kolotoči, mohou být stále a možná i víc okouzlující, krásné, sexy a stejně tak žádané jako svobodné mladé slečny,“ přiblížila krédo soutěže Lucie Dudíková.

Dívky a ženy ve věku 25 45 let: pokud uvažujete o přihlášce do této soutěže, je nejvyšší čas. Uzávěrka přihlášek je 18. prosince a tentýž den odpoledne proběhne ve Společenském domě Darkov v Karviné casting. „Do e-mailu misskarvinsko@email.cz je třeba napsat: jméno, příjmení, město, kontaktní telefon,“ dodává Dudíková.

Finálový Galavečer proběhne 25. února 2012 a na účastnice čekají tradiční disciplíny: Představení, Rozhovor, Volná disciplína a Promenáda ve společenských šatech.