Začátek bude v 15 hodin, nicméně lidé mohou přijít i dříve (v případě příznivého počasí třeba za koupáním), DJ bude hrát již od zhruba 13 hodin.

Na koho se letos můžete těšit? Zahrají Allskapones se svým alternativním ska. Skoro místní formace z Karviné, více než 20 let na scéně. Lina Karo s kapelou, to bude koncert semifinalistky Česko Slovenské Super star. Singl Honey byl jednu dobu nejhranější domácí skladbou v České republice.

Donnie Darko přivezou hudební směs grunge, math rocku a podobných žánrů. Mají za sebou nominace na cenu Anděl v kategorii rock či předskakování americké kapele Rise Agains. Koncertní část akce uzavřou The Atavists. Jejich hudba se pohybuje v žánrech na pomezí blues a stoner rocku. V čele kapely uznávaný brilantní a charismatický kytarista Adam Krofian. 

Večer a noc patří největší "Silent Disco" párty v okolí, kdy budou hrát DJs různých žánrů taneční hudby na třech paralelních kanálech do sluchátek, které budou na místě k zapůjčení.

„Na místě bude také výběr z mnoha jídel a nápojů. Zajímavostí ročníku je, že máme na platformě Spotify playlist sestavený ze skladeb interpretů pro letošní rok, abychom návštěvníky maximálně nalákali,“ doplnil za pořadatele Jan Hmiro.