Bytový komplex nabízí šest desítekbytových jednotek, které jsou rozmístěny od 3. do 6. patra. První dvě poschodí budou sloužit jako obchodní centrum. „Máme vnabídce byty nad 100 metrů čtverečních s možností nadstandardních úprav podle vlastních představ, ale také garsoniéry pro svobodný start a soukromí. Byty nelze odkoupit do osobního vlastnictví, jsou určeny pouze kpronájmu. Zájemce musí složit kauci, o které se stále jedná, ale u garsonek by měla být 150 tisíc. Peníze se vrací až při opuštění bytu,“ uvedla pracovnice realitní agentury, která byty vBílém domě nabízí.

Nové byty potěší zejména náročnější nájemníky, kteří vyžadují atraktivní bydlení. Součástí vybavení je plovoucí podlaha, plastová okna a kuchyňská linka snerezovými vestavěnými spotřebiči. „Veškerá občanská vybavenost a rozsáhlá možnost nákupů a zábavy v dostupné blízkosti činí znového bytového komplexu v Havířově ojedinělý komerčně-obytný objekt. Nespornou předností je rovněž těsné sousedství snedávno zrekonstruovaným parkem pro oddychový čas,“ doplnila agentura.

Konec výstavby snáslednou kolaudací byl naplánován na červenec, byty však budou kdispozici až od prosince. Vznik bytového komplexu bude mít také dopad na existenci diskotéky na samém vrcholu budovy.