Vítězka soutěže o nejlepší masku. Westernový nádech akci dodával především Saloon, do kterého se účastníci chodili občerstvovat. Ostatně nesmíme zapomenout, že právě westernová vystoupení místní skupiny Pedro and Bandidas patří mezi největší chlouby jízdárny.

„Nejenže náš pistolník Pedro i jeho bratr Jesse, který dokonale ovládá práci s biči, jsou několikanásobní mistři, ale velký úspěch mají i tanečnice," vylíčila majitelka jízdárny Michaela Kocurová.

V roce 2010 se skupina stala mistry Evropy v kategorii westernová show. A v repertoáru jízdárny nechybí ani představení s čtyřnohými miláčky.

„Děláme také westernovou show s koněm, ve které se kromě běžného vystoupení skáče mezi jeepy, závoji, lidmi, a jejíž součástí je i ohňová show," dodala Kocurová.

V jízdárně je nyní osm koní, kromě nich zde mají domov také i jiná zvířata jako třeba kozy nebo ovce.

„Velkému zájmu dětí se těší i běžná zvířátka jako psi, kočky a různé druhy králíčků, které si zde hýčkají děti ze zdejšího přírodovědného kroužku," doplnila Míša Kocurová.

Součástí jízdárny je i westernový Saloon, který je téměř celý vybudovaný ze dřeva. Ostatně právě westernové vystoupení zde patří mezi nejoblíbenější akce.