SK Dětmarovice – FC Libhošť 0:0

Svěřenci trenéra Petra Czyže měli převahu, místy drtivou, ale spalovali šance jako na běžícím páse čínské výroby. K těm největším, které se daly označit už téměř jako skorogól, se řadí především ta Martinčekova z 27. minuty. Brankář Soukol ale své mužstvo uchránil od pohromy, když se neohroženě vrhnul vstříc střele a reflexivně zasáhl. Druhá supertutovka nesla podpis P. Klimka, který čert ví proč nastřelil sám před bránou jen ležícího gólmana. „A nakonec jsme mohli i prohrát, neboť hosté dva odražené míče přetavili ve smrtící brejky, které naštěstí zlikvidoval Hájek,“ upozornil sekretář dětmarovického klubu Milan Kyša.

Ještě v poslední minutě minula šibenici rána Prokopa z trestného kopu, ale dětmarovický zadák si už štěstí nejspíše vybral nadlouho dopředu v předchozích zápasech, kdy třikrát rozhodl o výhře svého týmu 1:0. Tímto poměrem skončil jen výčet žlutých karet. „Ale i takový stav bychom na ukazateli skóre brali,“ dodal Kyša. Jenže zápas skončil bez branek a domácí tak nepotěšili jednatele klubu a svého spoluhráče Jirku Ligockého, který se po nedávné operaci na utkání dobelhal v doprovodu francouzských holí.

Rozhodčí: Tabáček, žluté karty: 1:0, diváci: 100.

Dětmarovice: Hájek – Žáček (68. Duda), Prokop, D. Kulinski, R. Klimek – Špička, Martinček, P. Klimek, Bilous – Hraško, Zarzycki (74. M. Kulinski).

Trenér: Petr Czyž.