Kromě už probíhajících oprav mostů v Bohumínské a Ostravské ulici na výjezdu z města se musí řidiči připravit také na uzavírku ulice Čajkovského, a to hned ve třech úsecích. Důvodem je oprava povrchu vozovky a uzavírky potrvají od 1. srpna do 27. října.

Od 1. do 24. srpna bude uzavřena část od křižovatky s ulicí Stavbařů po křižovatku s ulicí kpt. Jaroše, od 25. srpna do 18. září bude následovat úsek od křižovatky s ulicí kpt. Jaroše po křižovatku s třídou Těreškovové a od 7. do 27. října nebude ulice Čajkovského průjezdná od křižovatky s třídou Těreškovové po bytový dům č. p. 2029.

"Od 19. září do 7. října je třeba počítat také s úplnou uzavírkou třídy Těreškovové, a to od křižovatky s ulicí Čajkovského po křižovatku se silnicí III/4688, rovněž z důvodu opravy povrchu vozovky," řekla mluvčí radnice Michaela Zormanová.

Další uzavírka se bude týkat ulice Fryštátská v Karviné-Fryštátě, parkoviště naproti budovy č. p. 207, kterou si vyžádá bezpečnost pracovníků stavební firmy, která bude v období od 5. září do 30. září provádět výstavbu tlakové kanalizace v areálu nemocnice v Karviné-Ráji.