V první etapě nastane uzavírka části jízdního pásu směr Ostrava, v etapě druhé uzavírka pásu na Havířov. Zúžený úsek se nachází mezi odbočkou na Šumbark a čerpací stanicí Shell.

Maminka se k postiženému Františkovi nehlásí. Vychovává ho tatínek.
Fanda z Havířova má vzácnou genetickou vadu. Táta se snaží, máma ho opustila

Od pondělí 12. února do 8. července bude pro veškerou dopravu uzavřen pás v úseku od křižovatky silnic I/11 a II/479 po benzinku Shell směr Ostrava. Obousměrný provoz bude probíhat v jednom jízdním pásu na silnici I/11 ve směru na Havířov.

Ilustrační foto. Studenti vyhledávají na tabuli před školou, ve které třídě budou skládat příjmačky na gymnázium.
Toto je TOP 5 základek Karvinska, kde žáci nejlépe zvládli přijímačky na střední

V etapě druhé, která bude probíhat od 9. července do 30. listopadu 2024, bude obousměrná doprava přesunuta do jízdního pásu ve směru na Ostravu, a uzavřen bude jízdní pruh na Havířov.

Během špičky bez problémů

Zúžení v Ostravské ulici pár set metrů před velkým kruhovým objezdem už má za sebou i zatěžkávací zkoušku v odpolední špičce. Deník sledoval situaci na místě po 15. hodině. Provoz byl tradičně silný a kvůli zúžení byla kolona aut ve směru od Ostravy chvílemi dlouhá až půl kilometru. Průjezd byl ale plynulý, ani kruhový objezd se neucpával.

A to možná i díky tomu, že někteří řidič zvolili pro cestu od Ostravy trasu přes Šenov a pokud mířili dále do centra Havířova, na velký rondel najížděli už od Šumbarku.