Nová skokanská věž bude mít zábradlí s tyčovou výplní, jak na přístupové lávce, tak na tubusovém schodišti. „Milovníci adrenalinu určitě zajásají, když prozradím, že už v příští sezoně si zajezdí na tobogánech s novými skluzavkami Kamikaze, CompactSlide a RaftingSlide s dopadem do dojezdové jednotky z jedné startovací věže,“ popsal chystané novinky na koupališti Niemiec.

Předpokládané náklady na novou skokanskou věž jsou kolem šesti milionů korun, cenový odhad nové sestavy tobogánů představuje částku zhruba 18 a půl milionu korun.

Snímek z představení divadla Pod palmovkou Encyklopedie akčního filmu.
Divadelní svátek v Těšíně: představí se soubory z Česka, Polska i Slovenska

Další změnou na koupališti v Havířově bude rozšíření areálu o přilehlý pozemek, kde stál kdysi mlýn, a který se nachází vedle beachvolejbalových hřišť. V plánu je vybudovat na tomto místě odpočinkovou zónu pro rodiny s dětmi, ze které je na dohled jak dětské brouzdaliště, tak i dětské hřiště.

Skokanská věž na havířovském koupališti bude mít od příští sezony novou podobu.Skokanská věž na havířovském koupališti bude mít od příští sezony novou podobu.Zdroj: vizualizace MMH