tak jak pořadatelé avizovali, po obou stranách Dělnické ulice bylo celkem deset mobilních pokladen u kterých si návštěvníci mohli vyměnit vstupenky za stripy, neboli registrační náramky. Navíc si mohli vyměnit najednou na oba dny -na pátek i sobotu.

Havířovské slavnosti 2021.
Zvládnou to organizátoři? Havířovské slavnosti hostí Kabát i Lucii Bílou

Asi půl hodiny před začátkem slavností probíhalo odbavování bez front. U samotného vstupu do areálu ochranka lidem zběžně zkontrolovala obsah batohy či tašky. Parkuje se i podél Dělnické ulice přímo před areálem. Na přilehlém parkovišti jsou jako vždy kolotočea další pouťové atrakce.

Ilustrační foto. Tuning meet na Sadráku v Opavě.
Českým Těšínem se prožene driftuningový závod, pomůže i malé Terezce

Play list letošních slavností je nabitý hvězdami. Po úvodním kvystoupení No Name vyšli na scénu punkeři Visací zámek a po nich Tublatanka. Vrcholem pátečního večera je koncert švýcarské hard rockové kapely Gotthard a britských Bastille. Sobotní program zahájí taneční folklorní soubor Lúčnica. Po ní se představí kapela Desmod, We Are Domi, zpěvačka Lucie Bílá, kapely Slza, Wanastowi Vjecy a zlatým hřebem letošních slavností bude vystoupení kapely teplické Kabát.

Po celé dva dny je připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. V dětské zóně nebude chybět klaun Hopsalín, Pohádková dětská farma a pro dospělé třeba Oranžové kolo ČEZ a další.