Jejím autorem je Petr Harazin, frontman havířovské skupiny skupiny Nebe. Přestože v soutěži pokračovat nebude, je prý Vali šťastná, že v SuperStar byla, poznala tam samé skvělé lidi jak mezi účastníky, tak z produkce soutěže.

Policie řeší případ ženy, která v Havířově spadla z velké výšky.
Žena v Havířově zemřela po pádu z osmého patra

„Porotci, ze kterých jsem měla na prvním castingu strach, byli skvělí a děkuji jim za všechna krásná slova, která mi v průběhu soutěže po mých vystoupeních řekli. Tato soutěž byla mým prvním krokem do světa showbyznysu, kde ustát vystoupení před porotou, celodenní natáčení i vyřazování ostatních soutěžících nebylo jednoduché. Já jsem si ale všechno užívala na sto procent, kolo od kola mě to celé bavilo víc a víc. Je mi líto, že jsem vypadla těsně před branami finále, které jsem už měla na dosah, mám ale radost z toho, že jsem se dostala tak daleko,“ říká mladá havířovská zpěvačka, který má přes své mládí za sebou bohaté zkušenosti se soutěžemi u nás i v zahraničí.

Zdroj: Youtube

Loni vyhrála celostátní soutěž Dívka roku, ve které ve volné disciplíně zpívala italskou píseň Caruso. Má na svém kontě i mezinárodní pěvecké úspěchy, po vítězství v národním kole vyhrála 2. místo v Eurofinále ve frankofonní písni, zvítězila v polské pěvecké soutěži Olza Music Show, získala cenu poroty z mezinárodního dětského pěveckého festivalu v Polsku, s úspěchem reprezentovala Českou republiku na Mezinárodním dětském festivalu písně a tance v polském Konině.

První pusa je v pořadí již čtvrtá píseň Valerie, která vystupuje pod uměleckým jménem Vali Angel. První song Bez limitů vydala ve svých 12 letech, ve videoklipu další písně Koupák vystupovalo 300 sportovců a tanečníků z havířovských volnočasových klubů. Pohádkově laděný videoklip k písni Za zrcadlem se točil na zámku v Kuníně.