Provoz zahájí ve středu 2. srpna. Moderní krytý plavecký areál má o dvě budovy více – v jedné je relaxační bazén se skluzavkou a řadou atrakcí, nová je také saunová část v whirpool bazénem.

„Zmodernizovali jsme malý i velký plavecký bazén, přistavěli jsme relaxační bazén a wellness část se saunovým světem. Návštěvníci se mohou těšit i na odpočinkovou terasu. Součástí je provozovna s občerstvením. Nově jsou na krytém bazénu i turnikety pro vstupy do jednotlivých částí. Výsledné dílo a výše vstupného odpovídá standardům bazénů podobných v celé České republice,“ uvedl náměstek primátora Karviné Andrzej Bizoń.

Ceník a provozní řád

Na stránkách provozovatele - společnosti STaRS Karviná - najdou zájemci už dnes ceník a také provozní řád. Rekreační část krytého bazénu se skládá ze čtvercové vířivé vany až pro dvanáct osob, vedle jsou dvě plavecké dráhy, polovina je s posuvným dnem.

„Dále je tady bloudivá řeka, nechybí brouzdaliště pro nejmenší a adrenalinová část s trojdílnou kamikaze skluzavkou s dojezdem do vody. Pokud by někomu bylo zima, bude se moct ohřát v jedné parní kabině, která je nyní součástí bazénu. Tato rekreační část dosud chyběla. Nově přistavěná je i wellness část, která bude mít samostatný vstup mimo bazén,“ uvedl ředitel STaRS Petr Dyszkiewicz.

Podívejte se na pozvánku ředitele STaRS Karviná

Karviná. Krytý bazén, pozvánka jednatele STaRS Karviná Petra Dyskiewicze. | Video: Januszek Tomáš

Cenu za jednotlivé služby lze zlevnit zakoupením a nabitím čipové karty. Veškeré odbavování bude v areálu probíhat elektronicky. Oficiální zahájení provozu je ve středu 2. srpna v 6 hodin ráno.