Tradiční zakončení hlavní lázeňské sezony a s ní spojené Zavírání pramenů proběhne v sobotu 24. září v parku za Rehabilitačním sanatoriem v Karviné-Hranicích. Letošní ročník slibuje opět dobrou zábavu a pestré obsazení. Celodenní program je připraven pro celou rodinu - hudební vystoupení, bohatý kulturní program, dobré jídlo, pití a skvělý burčák.

Letošní program začíná krátce po 14. hodině. Ve 14:30 vystoupí Karel Gott revival Morava a poté promluví generální ředitelka Lázní Darkov Pavlína Filipi.

V 15.45 hodin zatančí taneční škola Nicola´s Dance Unico, po ní otěže převezme ABBA Rock Show, v 17 hodin pak vystoupí Waldemar Band - Pocta Waldemaru Matuškovi a v 18 hodin bude následovat Petr Muk Revival, po němž už přijde na řadu vyvrcholení programu v podobě koncertu kapely Legendy se vrací, která hraje světové legendární rockové pecky. Vstupné na akci je zdarma.

„Přijďte si do Lázní Darkov užít den plný hudby, lahodného burčáku a příjemné atmosféry. Můžete se těšit na hudební vystoupení, ochutnávku skvělého burčáku a samozřejmě pohodovou atmosféru,“ zve generální ředitelka Lázní Darkov Pavlína Filipi.