Dlouholetý starosta Vít Slováček (KDU-ČSL) je druhým místostarostou. Statutárním zástupcem starostky je Tomáš Pavelek z hnutí ANO, které ve městě vyhrálo komunální volby. Získalo šest mandátů, Nestraníci a lidovci po pěti. Podle koaliční dohody má každý ze subjektů jednoho uvolněného funkcionáře.

Zastupitelé ve středu zvolili také městskou radu, ve které kromě třech již jmenovaných zasednou: Karel Kula, Tomáš Pustówka (Nestraníci), Jan Czudek, Kateřina Pindejová (KDU-ČSL), Pavla Dudysová a Věra Maroszová (ANO).

Starostka Gabriela Hřebačková už dříve Deníku řekla, že chce navázat a pokračovat v již započatých projektech, jako je např. aktuálně výstavba nové sportovní haly, přesun a výstavba autobusového terminálu (na místě Mexikoplacu – pozn. aut.) a budování cyklostezek a chodníků.

„Jako velký úkol pro vedení města v příštích letech vidím oživení a zkulturnění Hlavní ulice. Musíme se nad tím všichni společně zamyslet a přizvat třeba i nezávislého odborníka, který se věše podívá s nadhledem a poradí, jak vše udělat co nejlépe,“ řekla Hřebačková.