V jednom z článků, kde se psalo o vašem úspěchu v Schwarzkopf Elite Model Look, jste prozradila, že v modelingu jste teprve od castingu do soutěže, tedy zhruba měsíc. To jako fakt?
Je tomu tak. Na casting jsme šly s kamarádkami letos 21. května do Ostravy. Předtím jsem s modelingem neměla žádnou zkušenost.

Co vás na casting přivedlo? Je to náhoda, nebo jste k modelingu směřovala nenápadně delší dobu pomalými kroky?
Je to shoda okolností. Už v minulosti mi hodně lidí říkalo, ať zkusím modeling, ale nijak mě to neoslovilo. Teprve v květnu jsme šly na casting, ale jenom z legrace zkusit něco nového.

Světové finále soutěže se bude konat na konci srpna v Praze. Jak vidíte své šance na nějaký titul?
Těžko říct. Zatím ani nevím, zda se do světového finále dostanu. To se dozvím v průběhu července, ale konkurence je samozřejmě velká.

close Studentka Julia Krzywoń na letošním ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2022. info Zdroj: se svolením J. Krzywoń zoom_in Studentka Julia Krzywoń na letošním ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2022. Prozraďte, která ze současných, anebo třeba i bývalých modelek je Vaše oblíbená.
Asi před půl rokem jsem si vyhlédla holandskou modelku Ninu Dapper. Patří mezi mé oblíbené.

Je začátek léta. Nenarušilo vítězství v soutěži Elite Look Model Vaše plány na léto? Co všechno před finálovým kláním musíte zvládnout?
Vítězství zatím nijak zásadně neovlivnilo moje prázdninové plány. Maximálně budu muset dojíždět na focení.

Je modeling cesta, po které byste se chtěla v nejbližší době vydat? Čím Vás tento obor zaujal, pokud Vás něčím zaujal?
Určitě takovou příležitost nechci hodit za hlavu a chci modelingu věnovat více a více času. Myslím si, že tento obor umožňuje poznat spoustu zajímavých lidí a cestovat do jiných zemí.

Končíte první ročník gymnázia. Jakým směrem se chcete ve studiu ubírat, myslím v budoucnu vysokou školu? Je vám bližší ekonomie, matematika, jazyky nebo humanitní vědy?
Určitě chci v budoucnu studovat, zatím ale nevím, jakým směrem se chci vydat. S žádným předmětem nemám větší problém, ale bližší mi je matematika, biologie, zeměpis a chemie než třeba jazyky.