Z titulu první vicemiss Bohumína se nakonec radovala 16letá středoškolačka Petra Lacková a druhou vicemiss se stala rovněž 16letá studentka bohumínského gymnázia Veronika Prokšová.

O vítěznou korunku se utkalo ve tamním kině K3 hned 9 finalistek ve věku od 16 do 25 let.

Na nejkrásnější dívku Bohumína teď čeká vítězný výlet do Paříže. „Z titulu Miss jsem nadšená. Do soutěže jsem se přihlásila kvůli novým zkušenostem a líbilo se mi zažít chvíle, kdy se vám věnují kadeřníci a vizážisté a v průběhu jednoho večera střídáte šaty i svůj vzhled.

Motivací pro mě v soutěži byla i Francie a Paříž, kterou mám moc ráda a kam jsem se toužila podívat,“ uvedla bezprostředně po soutěži nová Miss Bohumína, která by ráda v budoucnu působila v lékařství.

Pro volnou disciplínu si vítězka vybrala tanec na hudbu Michaela Jacksona.

Dívky soutěžily v tradičních missích disciplínách. Absolvovaly soutěžní rozhovor s moderátory a předváděly své schopnosti ve volné disciplíně. Na jevišti převažoval tanec v různých podobách, ale nechyběl ani zpěv, boxování či divadelní scénky.

Na pódiu se dokonce česal i slavnostní účes. Soutěžní trojici disciplín nakonec uzavřela královská promenáda v plavkách. Před slavnostním vyhlášením se finalistky divákům předvedly ještě ve svatebních šatech.

Historicky první ročník soutěže krásy uspořádala městská agentura K3 Bohumín.