Ve veřejném hlasování lidé vybrali pro stromové bludiště s dřevěným hradem název Mauglího labyrint. Anketa probíhala na webu města a Bohumíňáci mohli volit z pěti návrhů.

Mezi vybranými návrhy se objevil například Ztracený hrad, Zelená stezka či Baluovo bludiště. Autorkou vítězného návrhu Mauglího labyrint je Hana Gajová z Píště na Hlučínsku. 

V týmu fotbalové Karviné je už pět nakažených osob, z toho čtyři fotbalisté. Hráči jsou nyní v karanténě do 16. července.
Ve fotbalové Karviné je další nakažený koronavirem

„Moc se nám s rodinou líbí areál Hobbyparku a všechny atrakce, které jsou okolo. Navštěvujeme je s dětmi prakticky každý týden. Protože je to naše oblíbené místo, sleduji, co se nového v Bohumíně děje. Když jsem se dozvěděla o anketě, napadlo mě se zapojit, ale vůbec jsem nepředpokládala, že bych mohla vyhrát,“ svěřila se vítězka. Radnice ji za návrh odměnilo dárkovou taškou s prezentačními předměty a drobnými hračkami pro děti.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Plošné testování OKD a spanilé i rázné proslovy. Poslanci debatují o Karvinsku

Přírodní areál s bludištěm tvoří labyrint z 1300 habrů, bytelný hrad s vyhlídkovou terasou a tubusovým tobogánem. Přístupný je zdarma denně od 8 do 20 hodin. Bludiště doplnilo tamní relaxační zónu a od 1. července je volně přístupné.

Ilustrační foto.
Testování na ostře sledovaném Karvinsku má chyby, přiznali to už i hygienici