Kýžená chvíle nyní nastává v Bohumíně. Zpráva o novém zubaři zvedla Bohumíňáky ze židle. Nechtějí čekat do doby, než bude spuštěna registrace. Na vlastní pěst se proto zkouší dostat do péče nového stomatologa už teď.

Ilustrační foto.
Pacienti s koronavirem zahltili nemocnici v Havířově, ta musí odmítat další

"Výzva Bohumíňákům bez zubaře: Přestaňte kvůli registraci bombardovat ordinaci, v níž budoucí stomatolog pracuje!" Taková výzva se objevila na webu bohumínské radnice, která tak reaguje na nával telefonátů, žádostí a dalších snah lidí z Bohumína, aby se k novému zubaři co nejdříve zaregistrovali a nepředběhli je jiní. "Nejen že volají a píší na radnici, ale začali bombardovat ambulanci, v níž teď budoucí bohumínský stomatolog působí," uvádí bohumínská radnice. 

Jak dodává, uspěchanci se stejně snaží zbytečně. "Prosíme, přestaňte telefonovat a psát na všechny strany, že se chcete registrovat, a vyčkejte, až Bohumínská městská nemocnice zveřejní oficiální kontakty pro registraci! V současné době nebudete, respektive ani nemůžete být zaregistrováni. To bude možné až od září," zní další vysvětlení.

Potřebné informace k registraci včetně kontaktů budou zveřejněny na webových stránkách bohumínské nemocnice ve druhé polovině srpna.

Ilustrační foto.
Rodina z Orlové je uvězněna na chatě na Chrudimsku, přivezla tam koronavirus