Už včera vystoupili v areálu letního kina Pokáč, Atmo music, Majk Spirit či Ewa Farna, velké oblibě se těšilo i vystoupení legendárního dětského baviče z Kouzelné školky Michala Nesvatby. Paradoxně možná více si ho užívali čerstvě dospělí, kteří na jeho dětských hrátkách vyrůstali, než současné děti. Navíc, jak sám podotkl, zejména pro ty dvacetileté slečny měl špatnou zprávu, v června v oblíbeném dětském pořadu končí.

Zubní pohotovost Ajna, 5. září 2020.
Šmucler si kritizuje, školáci z Karvinska ale k zubaři jezdí dál, kazů je mnoho

Připraven je také dnes bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi včetně mnoha desítek stánků od ulice Osvobození přes parkoviště až do lesoparku, druhá část programu se odehrává na nově zrekonstruovaném náměstí 28. října v centru města. Tam je program přizpůsobem spíše staršímu publiku a nese se v komornější atmosféře.

V letním kině v lesoparku budou dnes hlavními lákadly vystoupení Václava Noida Bárty, Tros discotequos v podání Vojtěcha Dyka, Jakuba Prachaře a Jana Maxiána a zejména pak podvečerní a večerní vystoupení Leoše Mareše, Michala Davida a Rytmuse.

Pokáceli strom, prodat dřevo nestihli.
V Orlové pokáceli javor na dřevo, na základě oznámení je chytila policie

Program pro veřejnost na náměstí a v okolí letního kina je zdarma, samotný hlavní program v letním kině je zpoplatněn 150 korunami.