Od pondělí bude opět možné projet od světelné křižovatky u zimního stadion do centra, na Masarykovo náměstí a k magistrátní budově B. Dále bude ulice neprůjezdná a uzavřen bude průjezd od budovy VZP k tržnici a na Masarykovo náměstí, kudy se tam dalo dojet až dosud.

Kvůli dokončovacím pracím na stavbě kruhového objezdu u zimního stadionu bude uzavřen příjezd na Masarykovo náměstí a zároveň bude uzavřena část ulice Mlýnské. Příjezd na Masarykovo náměstí bude po ulici Karola Śliwky a ulici Svatováclavské. Na ulici Mlýnskou bude příjezd po ulicích Husova a Na Bělidle. Zde budou práce probíhat od 10. září do 29. října.

Objízdná trasa do Darkova, na Masarykovo náměstí k tržnici a budově radnice bude vedena po třídě 17. listopadu a ulicích Vydmuchov a Fryštátská. „Příjezd k budovám Magistrátu města Karviné „B“ a „C“ bude po již zrekonstruované ulici Karola Śliwky ve směru od zimního stadiónu. V rámci této etapy opravy nebude možné parkovat na parkovišti za budovou „C“,“ uvedl mluvčí města Lukáš Hudeček.

Zároveň za částečné uzavírky bude probíhat rekonstrukce ulice Lázeňská. Bude uzavřen vždy jeden jízdní pruh. Doprava bude vedena kyvadlově a řízena světlenou signalizací. Nejprve se začne
s opravou pravého jízdního pruhu ve směru k lázním Darkov.

Stavební práce by měly být ukončeny do 30. listopadu 2018.