Vážení čtenáři,

Protože jste v úterním týdeníku Region nenašli avizovaný jmenovitý přehled nově zvolených zastupitelů ve dvou největších městech okresu, najdete ho zde. Za nedopatření se omlouváme.

Karviná

(14250 hlasů, 32.04 % účast, 41 mandátů)

1. Jan Wolf - ČSSD - 7829 hlasů

2. Lukáš Raszyk - ČSSD - 6217 hlasů

3. Zdeněk Vojkůvka - ČSSD - 6130 hlasů

4. Andrzej Bizoń - ČSSD - 6118 hlasů

5. Blanka Dadoková - ČSSD - 5996 hlasů

6. Dalibor Závacký - ČSSD - 5905 hlasů

7. Jaroslav Hudeček - ČSSD - 5896 hlasů

8. Zdeněk Jelínek - ČSSD - 5849 hlasů

9. Radim Slíva - ČSSD - 5769 hlasů

10. David Jelínek - ČSSD - 5759 hlasů

11. Petr Mikula - ČSSD - 5743 hlasů

12. Lubica Balwarová - ČSSD - 5706 hlasů

13. Aleš Hujík - ČSSD - 5702 hlasů

14. Petr Hort - ČSSD - 5671 hlasů

15. Stanislav Sobel - ČSSD - 5661 hlasů

16. Marcela Tomková - ČSSD - 5646 hlasů

17. Libor Olajec - ČSSD - 5644 hlasů

18. Kamil Kuchejda - ČSSD - 5630 hlasů

19. Miloslav Pawlica - ČSSD - 5615 hlasů

20. Martin Gebauer - ANO - 3316 hlasů

21. Antonín Barák - ANO - 3057 hlasů

22. Iveta Hudzietzová - ANO - 3055 hlasů

23. Radek Podstawka - ANO - 2942 hlasů

24. Zdeňka Kuczová - ANO - 2902 hlasů

25. Vladimír Kolek - ANO - 2897 hlasů

26. Žaneta Gebauerová - ANO - 2838 hlasů

27. Tomáš Pavlíček - ANO - 2823 hlasů

28. Vladimír Franta - ANO - 2815 hlasů

29. Miroslav Hajdušík - KSČM - 2256 hlasů

30. Karel Wiewiórka - KSČM - 1992 hlasů

31. Antonín Petráš - KSČM - 1870 hlasů

32. Naděžda Antalová - KSČM - 1638 hlasů

33. Radek Orszulik - KSČM - 1577 hlasů

34. Andrzej Szyja - KDU-ČSL - 1538 hlasů

35. Wiesław Farana - KDU-ČSL - 1379 hlasů

36. Petr Juras - ODS - 1352 hlasů

37. Martin Bojko - SPD - 1053 hlasů

38. Bohdan Kufa - SPD - 1052 hlasů

40. Jiří Holovka - SPD - 967 hlasů

39. Zuzana Klusová - Piráti - 1035 hlasů

41. Petr Letocha - STAN - 952 hlasů

Havířov

(19047 hlasů, 31.23 % účast, 43 mandátů)

1. Josef Bělica - ANO - 5057 hlasů

2. Stanislava Gorecká - ANO - 4909 hlasů

3. Ondřej Baránek - ANO - 4832 hlasů

4. Alena Olšoková - ANO - 4766 hlasů

5. Iveta Kočí Palkovská - ANO - 4760 hlasů

6. Róbert Masarovič - ANO - 4759 hlasů

7. Josef Kaplan - ANO - 4749 hlasů

8. Radim Kalus - ANO - 4737 hlasů

9. Iva Georgiu - ANO - 4733 hlasů

10. Jakub Chlopecký - ANO - 4732 hlasů

11. Jan Dostal - ANO - 4726 hlasů

12. Jan Veselý - ANO - 4721 hlasů

13. Petr Wala - ANO - 4710 hlasů

14. Milada Halíková - KSČM - 3243 hlasů

15. Daniel Pawlas - KSČM - 3006 hlasů

16. Eduard Heczko - KSČM - 2741 hlasů

17. Monika Havlíčková - KSČM - 2706 hlasů

19. Radek Kupczak - KSČM - 2649 hlasů

20. Soňa Ryšánková Dosedělová - KSČM - 2576 hlasů

21. Markéta Fikáčková - KSČM - 2538 hlasů

18. Jana Feberová - ČSSD - 2668 hlasů

22. Alena Zedníková - ČSSD - 2296 hlasů

23. Jiří Martinek - ČSSD - 2137 hlasů

24. Pavel Rapant - ČSSD - 2074 hlasů

25. Radim Hanzel - ČSSD - 2033 hlasů

26. Jakub Holisz - ČSSD - 2014 hlasů

27. Daniel Vachtarčík - HPH - 1902 hlasů

28. Bohuslav Muras - HPH - 1794 hlasů

29. Rudolf Šimek - HPH - 1705 hlasů

31. Daniel Gwóźdź - HPH - 1606 hlasů

30. Bohuslav Niemiec - KDU-ČSL - 1694 hlasů

32. Eva Šillerová - KDU-ČSL - 1563 hlasů

38. Marek Světnička - KDU-ČSL - 1443 hlasů

33. Martin Rédr - Piráti - 1543 hlasů

35. Jan Nezhyba - Piráti - 1458 hlasů

36. Jaroslav Kocián - Piráti - 1452 hlasů

37. Martin Kmec - Piráti - 1447 hlasů

34. Jan Szturc - STAN - 1493 hlasů

39. René Pustějovský - SPD - 1383 hlasů

40. Darja Tomaniecová - SPD - 1377 hlasů

41. Břetislav Butora - SPD - 1329 hlasů

42. Radomil Schreiber - ODS - 1044 hlasů

43. Leoš Lukaštík - ODS - 1017 hlasů