Při výjezdu z křižovatky ulic 17. listopadu a Rudé armády je doprava vedena obousměrně, ale vždy jen v jednom pruhu. Ačkoli je dopravní značení v pořádku a značka ukazuje obousměrný provoz, někteří řidiči v tomto místě trochu zmatkují a do křižovatky vjíždějí v protisměru.

Čerstvý zážitek z tohoto místa má i reportér Deníku: když při odbočování z třídy 17. listopadu vlevo najížděl na ulici Rudé armády, stála proti němu dvě auta v protisměru. Vše se naštěstí obešlo bez karambolu, nicméně podobné situace zažívají řidiči v posledních týdnech hned na několika místech opravované ulice Rudé armády častěji.

V protisměru jezdila jednu dobu auta ve chvíli, kdy pravý pruh ve směru od Petrovic do centra města měl již nový povrch, ale u nájezdu z místa, kde stávala ubytovna Kosmos, chyběly příkazové značky, které auta navedly na již opravenou polovinu čtyřproudé vozovky. To pak někteří řidiči jezdili v protisměru po dosud neopravené části silnice.

close Kritické místo. Ulice Rudé armády se stále opravuje a je průjezdná obousměrně, ale jen v polovině profilu. Někteří řidiči jsou ale v tomto méstě dezorientovaní a jezdí v protisměru. info Zdroj: Deník/Tomáš Januszek zoom_in Kritické místo. Ulice Rudé armády se stále opravuje a je průjezdná obousměrně, ale jen v polovině profilu. Někteří řidiči jsou ale v tomto méstě dezorientovaní a jezdí v protisměru.

Momentálně je vjezd a výjezd na Žižkovu ulici vedoucí ke Kauflandu uzavřen. Oprava ulice Rudé armády se blíží ke konci, v nejbližších dnech silničáři položí nový asfalt také na druhé straně silnice, tak snad bude po problémech.