Do Sportovních her přihlásilo 39 seniorů, kteří soutěžili celkem v 10 disciplínách - ve florbalu, šipkách nebo hodu míčkem na cíl.

Havířovští senioři zabojovali a z her si přivezli 8 medailí, které se jim podařilo získat v jednotlivých disciplínách. Třikrát dosáhli senioři na zlato, čtyřikrát vybojovali stříbro a jednou získali bronzovou medaili.

Orlovský SAM, to je několikadenní setkání křesťanů všeho směru u orlovského evangelického kostela, plné seminářů, besed, workshopů i kultury. Jedním z hostů letošního ročníku byl i známý brněnský kadeřník a katolický jáhen Jan Špilar.
Když zavře své kadeřnictví, ujde pár metrů a je z něj duchovní

„Bylo to pro mě velmi příjemné setkání a jsem potěšen, že havířovští senioři jsou aktivní. Překvapilo mě, když jsem se dozvěděl, v jakých disciplínách naše město senioři reprezentují. Ve dvou věkových kategoriích od 60 do 70 let a nad 70 let se soutěžící utkali například i v běhu, což si zaslouží náš obdiv,“ uvedl při setkání primátor Havířova Josef Bělica.

Ilustrační fotografie.
Lidé z domu, kde zakročila zásahovka, tvrdí, že nikdo nestřílel

Zástupci havířovských seniorů, kteří se zúčastnili Krajských sportovních her v Třinci, přišli medaile ukázat primátorovi Havířova Josefu Bělicovi.Zdroj: archiv MMHZástupci havířovských seniorů, kteří se zúčastnili Krajských sportovních her v Třinci, přišli medaile ukázat primátorovi Havířova Josefu Bělicovi.Autor: archiv MMH