Společně s Vladimírem Hronem si v pátek odpoledne mohlo písně Michala Davida, Karla Zicha, Milana Chladila, Karla Gotta a dalších zazpívat několik desítek rychvaldských seniorů, pro které příjemné odpoledne strávené ve společnosti hvězdy českého show byznysu připravilo vedení tamního Senior Parku.

Mluvil ose o všem možném a došlo i na téma koronavirus. Umělec všem popřál pevné zdraví a pozitivní mysl, protože ta je podle něj ze všeho nejdůležitější. „Já nebývám často nemocný, ale loni jsem dostal chřipku. A víte proč? Protože jsem nepracoval. Covid mi to znemožnil,“ prozradil Hron.

Na závěr si všichni společně zazpíval Gottovu slavnou Lady Carneval a pak přišlo na řadu fotografování a povídání.

Tržiště v polských Chalupkách je jen pár stovek metrů za hranicí. Z velké části tam stále jezdí nakupovat Češi. Teď v říjnu nejčastěji dušičkové zboží a květiny.
Češi berou polské trhy útokem. Levnější benzín, maso i „dušičky“ jsou hitem

Spokojený byl i vedoucí rychvaldského Senior Parku Stanislav Sobol. „Pan Hron přijal naše pozvání, za což jsme moc rádi,věřím, že se jeho vystoupení líbilo. Každý rok se snažíme dostat k nám do Senior Parku jednu celebritu,“ prozradil Sobol a vzpomněl, že už hostili například Petru Černockou, Yvettu Simonovou nebo Karla Emanuela Gotta.

Senior Park v Rychvaldu je součástí sítě těchto zařízení a funguje už osmým rokem. O zájemce k bydlení nemá nouzi. K dispozici má 40 bytů, a momentálně jej obývá 49 seniorů nejstaršímu je 92 let, nejmladšímu 65. Průměrný věk je necelých 79 let.