Jedenadvacet dětí převzalo ocenění za úspěšnou reprezentaci školy a také obce v nejrůznějších soutěžích. Odměněni byli účastníci vědomostních olympiád, pěveckých a výtvarných soutěží, žáci s výborným prospěchem, sportovci, sběrači druhotných surovin a dalších aktivit. Diplom a drobné věcné dárky předala školákům starostka obce Lydie Vašková spolu s ředitelkou ZŠ Těrlicko Renatou Dudovou.

„Na závěr školního roku patří těm nejlepším nejenom poděkování, ale i uznání. Těší mně, že máme mnoho šikovných dětí, zapojených do místních, okresních a také regionálních akcí a přitom dosahují i dobré studijní výsledky,“ stručně uvedla ředitelka.

„Krásné poděkování dětem ze strany školy a vedení obce je zároveň povzbuzením do příštího období. Dík patří pedagogům, kteří se všestranně věnují našim potomkům,“ poznamenala maminka devítileté Dominiky Gabriela Hoková.

Obdobný názor sdílela i Olga Hanzlíková, která doprovázela svou jedenáctiletou dceru, talentovanou zpěvačku Silvii, žákyni páté třídy. „Mám velkou radost z umístění svého dítěte v pěvecké soutěži. Za přípravu patří velké poděkování paní učitelce Zineckerové,“ řekla maminka.

„Činorodá a obětavá práce našich pedagogů přináší své ovoce. Ti nejlepší žáci přispívají k dobrému jménu obce v celém regionu. Velkým kladem je, že učitelé nejen vzdělávají a vychovávají, ale navíc věnují i hodně času zapojení dětí do nejrůznějších činností,“ hodnotila starostka Lydie Vašková.