Po pomalém rozjezdu byl nakonec zájem takový, že jsme místo deseti kol dali svatebčanům prostor v dalších třech kolech. Váš zájem nás velmi těší.

Nejaktivnější byli svatebčané z Havířova a Karviné. Rekordmanem v počtu získaných hlasů byl pár z 6. kola - Jiřina a Ondřej Micovi z Karviné, pro které hlasovalo 735 lidí. Ne vždy ale vítěz potřeboval tolik přízně čtenářů a uživatelů našeho webu. Například Maruška a Zdenek Hejkalovi postoupili do finále díky 90 hlasům. Nejtěsnější rozdíl mezi prvním a druhým byl 40 hlasů hned v prvním kole. Nakonec se mohli radovat z postupu Lucie a Marcel Byszowiecovi z Těrlicka.

Fotografie vítězů jednotlivých kol najdete i v příštím vydání týdeníku KARVINSKO a HAVÍŘOVSKO 15. srpna a hlasovat můžete do 21. srpna na www.karvinsky.denik.cz. Vítězný pár bude na fotografii zveřejněn 22. srpna. Cenou pro vítěze je tříhodinový pobyt v soukromém SPA v Zámečku Petrovice v ceně 3400 korun.

Všechny články z předchozích kol a výsledky jednotlivých hlasování najdete v tématu ZDE

Upozornění: Hlasující, který se účastní ankety Svatební pár Regionu může hlasovat pouze jedenkrát za 24 hodin. Zneužití hlasovacího pravidla bude mít za následek vyřazení soutěžícího páru ze soutěže.