V programu vystoupení, které je jedním z každoročních vrcholů sezóny pro desítky členů této školy a patří k nejvyhledávanějším akcím na kulturní mapě města, se divákům postupně představí tanečníci všech 12 kategorií a předvedou divákům, nejen co nového letos natrénovali, ale také divácky nesmírně vděčnou a svou podstatou unikátní, protože jindy a jinde zpravidla nevídanou společnou choreografii, při níž jedno oko v sále nezůstává suché. Diváky tak čeká, podobně jako v minulých letech, strhující představení plné nápaditých choreografií, úžasných kostýmů a skvělých výkonů. Neváhejte a zajistěte si své vstupenky včas, mizí jako pára nad hrncem! Těšíme se na Vás!

Karviná, POHO park, důl Gabriela, vizualizace.
Schváleno. Projekt POHO park v Karviné bude za 503 milionů, co vše nabídne

Taneční skupina NICOLA´S DANCE UNICO vznikla v roce 1991. Dnes působí jako Taneční škola Nicola´s Dance Unico pod Městským domem kultury Karviná, členská základna čítá na 240 tanečníků rozdělených do 5 věkových skupin včetně seniorské, které tvoří zejména rodiče dětí z Nicola´s Dance Unico. Taneční škola má nyní celkem 10 skupin ve věku 4 – 99 let. Každý rok všechny skupiny nacvičují novou choreografii, rovněž se účastní řady tanečních soutěží a přehlídek v regionu a pravidelně se zúčastňují celorepublikových soutěží s postupem na Mistrovství Moravy, Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy. Úspěšně reprezentují Karvinou a ze soutěží se vždy vrací s medailemi. Řadě vavřínů, která na různých úrovních její členové vybojovali v loňském roce, vévodí trojí titul Mistrů Evropy, které skupiny Dětí, Juniorů a Hlavních přivezly z Chorvatska.

Vstupenky v ceně 160 Kč (děti do 15 let 80 Kč) v předprodeji v pokladně MěDK a kina Centrum Karviná a na webu www.medk.cz. Maximální počet zakoupených vstupenek je 10 ks na osobu.